O nás

Jsme rodinná firma, která na trhu působí více než 10 let. Nabízíme odborně provedenou práci za pomoci kvalitních a účinných prostředků, které jsou navíc šetrné k životnímu prostředí. Mezi naše přednosti patří především flexibilita, spolehlivost, profesionalita a sympatické ceny.

Kontaktujte nás

Čištění fasád

 

Každá fasáda
ať už rodinného či panelového domu
ztrácí časem svou původní barvu a svěžest.

 

Každým dnem je fasáda vystavena vlivům, jako je déšť, či kouř. Vzduch ve městech obsahuje prach, výfukové plyny z aut i další nečistoty. Je tedy zřejmé, že se na fasádě postupem času začínají objevovat viditelné stopy plísní, mechu a ostatních mikroorganizmů a především fasáda ztrácí svoji původní barvu.

 

 

 

 

 

 

About Service Image
About Service Image

Zejména zateplené fasády bojují s usazenými nečistotami, které vystavují obyvatele domu zdravotním rizikům, když se výtrusy plísní dostávají během větrání dovnitř domu.

 

Navíc pokud fasádu pravidelně nečistíme, vzniklé kolonie mikroorganismů nenávratně znehodnotí její vzhled. Budete překvapeni, jak je možné i fasádu, u které jste přesvědčeni, že musíte investovat do nového nátěru, obnovit. 

 

V rámci naší činnosti vrátíme fasádě zdravý, čistý a svěží vzhled. Neváhejte nás kontaktovat a včas se o svou fasádu postarejte.